Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Bytowie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Platforma zakupowa Open Nexus

Wychodząc naprzeciw zmianom prawnym, które z dniem 01.01.2021 r. wprowadziły elektronizację zamówień publicznych, uruchomiona została Platforma Zakupowa Open Nexus, która będzie podstawowym narzędziem komunikacji z Wykonawcami w trakcie prowadzonych postępowań, których wartość jest równa lub przekracza kwotę 130 000 zł netto – zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych.
Oznacza to, możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.
 
Dostęp do Platformy Zakupowej dla Wykonawców znajduje się pod adresem:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiatbytowski
 
Zachęcamy wszystkich Wykonawców zainteresowanych udziałem w postępowaniach do bezpłatnej rejestracji na platformie zakupowej. W tym celu należy odwiedzić zakładkę "Zostań wykonawcą", zaznaczyć kategorię oraz zostawić adres e-mail. Dzięki temu będziecie Państwo na bieżąco informowani o wystawianych przez nas postępowaniach zakupowych.
 
W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 17.00 pod nr tel. 22 101 02 02. Zapraszamy do współpracy wszystkich solidnych wykonawców.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Grzegorz Ryngwelski 20-04-2023 08:28
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Grzegorz Ryngwelski 20-04-2023
Ostatnia aktualizacja: Grzegorz Ryngwelski 20-04-2023 08:28