Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Starostwo Powiatowe w Bytowie
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Redakcja

# Imię i nazwisko Telefon Fax e-mail
1 Klaudia Adamczyk k.adamczyk@powiatbytowski.pl
2 Katarzyna Bąk
3 Paweł Biernacki
4 Igor Bronka i.bronka@powiatbytowski.pl
5 Aleksandra Bukowska
6 Wojciech Duda
7 Katarzyna Gajewska
8 Marian Gospodarek
9 Beata Hinc
10 Alina Horajska
11 Kazimierz Cuppa +48598228006 informatyk@powiatbytowski.pl
12 Jan Kamiński
13 Kazimierz Kerlin
14 Sylwia Kontny-Białogłowicz
15 Zbigniew Kosiński
16 Anna Kotwica
17 Stanisław Kożyczkowski
18 Anna Krefft
19 Tomasz Łącki
20 Agnieszka Leszk a.wysocka@powiatbytowski.pl
21 Renata Machalewska
22 Mirosław Maszluch
23 Beata Matuszkiewicz
24 Danuta Mielewczyk d.mielewczyk@powiatbytowski.pl
25 Kinga Milda
26 Sylwia Miotk
27 Krzysztof Myszkowski
28 Dariana Niklas d.niklas@powiatbytowski.pl
29 Sylwia Olik 598228000 s.olik@powiatbytowski.pl
30 Magdelena Piechowska +48598228819 m.piechowska@powiatbytowski.pl
31 Zdzisław Piskorski
32 Piotr Prądzyński
33 Grzegorz Ryngwelski g.ryngwelski@powiatbytowski.pl
34 Aleksander Szopa
35 Monika Taraszewicz m.taraszewicz@powiatbytow.nazwa.pl
36 Mariusz Treder
37 Leszek Waszkiewicz
38 Agnieszka Wysocka
39 Piotr Zaborowski
40 Roman Zaborowski
41 Jacek Żmuda-Trzebiatowski